MN Media

Szkoły Podkategoria: Szkoły

 • Skuteczne kursy dla gimnazjalistów »

  W współczesnych czasach wykształcenie jest wybitnie ważnym elementem w życiu każdego człowieka. Jak wiemy, ciężko jest zdobyć jakąkolwiek pracę, zwłaszcza o ile w naszym CV edukacja kończy się na etapie gimnazjum. Stąd też stworzyliśmy kursy dla gimnazjalistów, które przygotowują młodych ludzi do późniejszego rozwijania swoich umiejętności i zapewniają szanse na dostanie się do wymarzonej szkoły. Na naszych szkoleniach każdy student jest traktowany indywidualnie, co przynosi większe możliwości postępu i dostarcza szybsze skutki, które widać podczas analizowania przez nas wiedzy młodych. Staramy się, aby w toku naszych kursów każdy z uczestników czul się śmiało i sam wykazywał ochotę do dalszej edukacji. Zachęcamy do udziału w naszych szkoleniach dla gimnazjalistów uczniów, którzy nie radzą sobie z nauka, jak i tych, którzy chcą dodatkowo dopełnić swoja wiedzę. Stale warto szlifować czy też uzupełniać swoją wiedzę gdyż na pewno zaowocuje to w przyszłości sukcesami zawodowymi bądź prywatnymi.

  Data dodania: 08 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Poznań »

  Kurs cisco ccna, Szkolenie ccna online - LANPulse Akademia Sieci. Przedstawiamy informacje i opisanie wykładowcy na stronie. Atrakcyjna oferta na szkolenia sieciowe prowadzone online na żywo. CCNA bez kompromisów, ograniczeń i bez wysiłku. Szkolenie cisco ccna online - kurs ccna Wrocław, Poznań, Warszawa, Gdańsk, Kraków oraz inne miasta w kraju. Zapraszamy Państwa do skorzystania z bogatej oferty - kurs ccna online. Kurs cisco ccna, Szkolenie ccna online - LANPulse Akademia Sieci. Przedstawiamy informacje i opisanie wykładowcy na stronie. Atrakcyjna oferta na szkolenia sieciowe prowadzone online na żywo. CCNA bez kompromisów, ograniczeń i bez wysiłku. Szkolenie cisco ccna online - kurs ccna Wrocław, Poznań, Warszawa, Gdańsk, Kraków oraz inne miasta w kraju. Zapraszamy Państwa do skorzystania z bogatej oferty - kurs ccna online.

  Data dodania: 22 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia bhp mazowieckie »

  Atrakcyjne szkolenie Bhp Warszawa - zapraszamy Państwa do skorzystania z bogatej oferty. Kompleksowe Szkolenia bhp Warszawa. Aktyw - profesjonalna obsługa firm z zakresu p. ppż bhp w Warszawie. Firma działa od 1999 roku. Główna specjalizacja to kursy oraz szkolenia bhp, ocena ryzyka zawodowego. Serdecznie Zapraszamy Państwa - dla firm nadzór bhp i szkolenia bhp Warszawa, województwo mazowieckie. Odwiedź nas i zapoznaj się z ofertą - szkolenia Bhp w Warszawie. Profesjonalne szkolenia bhp Warszawa. Firma Aktyw - całościowa obsługa z zakresu p. ppż bhp w Warszawie (woj. mazowieckie). Firma Aktyw istnieje od 1999 roku. Główna specjalizacja to kursy oraz szkolenia bhp, pełna ocena ryzyka zawodowego. Serdecznie Zapraszamy Państwa do skrozystania a atrakcyjnej oferty - dla firm nadzór bhp i szkolenia bhp Warszawa, woj. mazowieckie.

  Data dodania: 26 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prawo, nauka jazdy w Krakowie »

  Szkolenia nauka jazdy kraków, małopolska - Szkoła Auto Salwator - kat a, prawo jazdy Kraków. Działamy od wielu lat - wysoka jakość szkoleń. Profesjonalny Instruktor zaprasza - teraz szybciej zrobisz postępy i zdasz nowy egzamin. Ośrodek Szkolenia Kierowców Auto Salwator - prawo jazdy Kraków. Oferta na bezstresowe i solidne szkolenie na prawo jazdy w miłej atmosferze za rozsądne pieniądze. Obiekty szkoleniowe prowadzą szkolenia w pełnym wymiarze godzin i w małych grupach. Nauka jazdy kraków - rzetelność wykonania usługi, fachowość oraz kompetencje instruktorów. Nauka jazdy w Krakowie - osoby zainteresowane zapraszamy - nauka i prawo jazdy Kraków.

  Data dodania: 22 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole językowe, prywatne »

  Wszystkie Skarby Mamy - Przedszkole Mokotów, Przedszkole Ursynów – Wszystkie Skarby Mamy - niepubliczne przedszkole artystyczno-językowe zaprasza wszystkie pociechy z Mokotowa, Ursynowa jak i całej Warszawy. Nasze prywatne przedszkole artystyczne i przedszkole językowe działa zgodnie z najnowszą podstawą programową „podaną” w odpowiedniej dla milusińskich formie. Do naszego przedszkola zapraszamy również „kandydatów” chcących wstąpić w nasze szeregi – to dla nich przygotowaliśmy specjalne zajęcia adaptacyjne.

  Data dodania: 16 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Junikowo »

  Wszystkie Skarby Mamy - żłobek Poznań i przedszkole językowe Poznań, prywatne, niepubliczne - Grunwald Poznań Junikowo. Kadrę pedagogiczną stanowią młodzi, wykształceni i twórczy nauczyciele z ogromną pasją. Prywatne przedszkole artystyczno-językowe zaprasza - żłobki, przedszkola Poznań. Nieustanna rekrutacja trwa. Wszystkie Skarby Mamy - niepubliczne przedszkole artystyczno-językowe Grunwald Poznań Junikowo. Kadrę pedagogiczną stanowią młodzi, wykształceni i twórczy nauczyciele z ogromną pasją. Prywatne przedszkole językowe Poznań serdecznie zaprasza - rekrutacja trwa, żłobki, przedszkola Poznań.

  Data dodania: 27 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły policealne, stylizacji Kraków »

  Kraków, kurs kroju i szycia, szkoła mody, kurs fotografii, kursy fotografii, szkoły fotografii, szkoła fotografii, szkoły policealne, szkoła policealna, szkoły podyplomowe, międzynarodowa szkoła projektowania ubioru, szkolenie Visual Merchandising, szkolenia Visual Merchandising, szkolenia VM, kurs fotograficzny, kurs rysunku, kursy rysunku, warsztaty fotografii, akademia fotografii, artystyczne warsztaty wakacyjne, kurs architektura wnętrz, warsztaty aktorskie, szkoła szycia, kurs projektowania mody, uczelnie architektura wnętrz, szkoły architektura, szkoły aktorskie, szkoły teatralne, kurs projektowania obuwia, kurs projektowania wnętrz, kurs stylizacji, studia projektowania mody, studia projektowania ubioru, szkoła stylizacji, studia fotografia, projektowanie mody.

  Data dodania: 13 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Osób niepełnosprawnych aktywizacja zawodowa »

  Studia wyższe I stopnia - Łódź. Atrakcyjne oraz będące na topie kierunki takie jak administracja i socjologia - administracja publiczna, praca i zabezpieczenia społeczne, socjologia organizacji i zarządzania oraz socjologia zbiorowości terytorialnych. Szkoły wyższe Łódź zapraszają wszystkich chcąc poszerzać swoje horyzonty na studia aktywizacja zawodowa osób niepełnosprawnych, Administracja finansów publicznych, studia administracja samorządowa, Praca i zabezpieczenia społeczne, studia praca i zabezpieczenia społeczne - zapraszamy.

  Data dodania: 20 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Zobacz więcej »

  Akademia Florystyki zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozwijaniem swoich zdolności, poznawania tego co można wykonać z kwiatami. Florystyka kurs w wykonaniu Akademii Florystyki to gwarancja zdobycia nowych umiejętności, to możliwość podejmowania w przyszłości dobrze płatnej pracy, sprawiającej wiele zadowolenia. Kurs florystyczny prowadzony jest przez najlepszych specjalistów w tej dziedzinie. Kurs florystyki przygotowany przez Akademię Florystyki to gwarancja doskonałego zawodu, to oczywiście udana przyszłość związana z takim tematem jak florysta praca.

  Data dodania: 12 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dietetyk »

  Akademia Dietetyki czyli Warszawa, Łódź, Katowice, Poznań, Kraków, Lublin i cały kraj. Zachęcamy serdecznie do sprawdzenia wszystkiego co najlepsze w ramach tego co może zagwarantować dietetyka. Nasza uczelnia, placówka oświatowa to nic innego jak dietetyk program, to dietetyka kliniczna, dietetyka książki i dietetyka szkolenia. U nas nie traci się czasu, u nas zdobywa się wiedzę, u nas kurs dietetyczny prowadzony przez specjalistów. Akademia Dietetyki to dieta antyhistaminowa i wiele innych. Zachęcamy serdecznie do współpracy, polecamy wybór właśnie naszej placówki oświatowej

  Data dodania: 26 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • kursy bhp Warszawa »

  Aktyw BHP Warszawa to firma która proponuje szkolenia pracowników, proponuje bhp w Warszawie w najlepszy z możliwych sposób. Wszystko co niezbędne do bezpieczeństwa w pracy, okresowe szkolenia, kursy, nadzór bhp. Decydując się na współpracę z Aktyw BHP możecie również skorzystać z oferty na szkolenia ppoż, przeprowadzimy dla was profesjonalnie audyt bhp, służba bhp dla firm i wiele więcej. Zatem zachęcamy serdecznie do współpracy, wybierajcie naszą ofertę na szkolenia z bhp, wypadki bhp, po prostu tanio bhp

  Data dodania: 08 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Żywienie w sporcie online »

  Akademia Dietetyki to nic innego jak znakomity kurs online. Nasz kurs dietetyki online to gwarancja zdobycia ciekawego zawodu. Nasze kursy dietetyczne online to strzał w dziesiątkę, prowadzone przez najlepszych fachowców, prowadzone przez najlepszych specjalistów. Pamiętajcie, my proponujemy kurs dietetyki z certyfikatem, my dostarczamy kurs dietetyki online z certyfikatem. Zapraszamy serdecznie do korzystania z naszej rozbudowanej oferty, a dodatkowo wprowadziliśmy kurs żywienia w sporcie czyli nowoczesne żywienie w sporcie online. To naprawdę się opłaca.

  Data dodania: 12 12 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkoły

Szkoły - nowa strona:

Adres:
MN Media